środki czystości do kuchni

Ponieważ kuchnia jest miejscem, w którym przygotowujemy posiłki, utrzymanie jej w czystości jest ważne ze względu na nasze samopoczucie i zdrowie. Powinno się ją czyścić codziennie i to najlepiej po każdym posiłku. To w niej zbiera  się najwięcej trudnego do usunięcia brudu, tłuszczu, zapieczeń, ale i również bakterii i grzybów. Czym czyścić kuchnię, żeby zawsze lśniła czystością? Podpowiadamy!

Środki do mycia blatów kuchennych

Jeśli chcesz zadbać o czystość blatów kuchennych, możesz sięgnąć po środek usuwający tłuszcz i zabrudzania lub bakteriobójczy. Należy jednak pamiętać o tym, aby środki, których używasz, były przeznaczone do powierzchni mających kontakt z żywnością. Ponieważ blaty kuchenne powinny być czyszczone po każdym przygotowywanym posiłku, warto sięgnąć po produkty, które w łatwy i szybki sposób pomogą nam pozbyć się trudnego do usunięcia brudu i tłuszczu. Najwygodniejsze w aplikacji są te, które można spryskać bezpośrednio na czyszczone miejsce.

Jeśli szukasz sprawdzonego środka, który doskonale poradzi sobie z resztkami jedzenia, zaschniętym brudem i tłuszczem nie tylko z blatów, szafek kuchennych, ale i również okapów, sięgnij po Sidolux Professional. Środki te w łatwy i szybki sposób sprawią, że Twoja kuchnia będzie lśnić czystością. Jeśli jednak zależy Ci na środku, który pozbawi Twoją kuchnię bakterii i grzybów wybierz Sidolux Anti-Bac. Sprawi on nie tylko, że Twoja kuchnia stanie się czysta i sterylna, ale i równie dokładnie ją zdezynfekuje.

Świadomy konsumentem coraz częściej sięga po środki czystości stworzone z naturalnych składników, bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Sollux Organic – mycie kuchni jest stworzony właśnie z myślą o takich osobach. Jest produktem nie tylko bez dodatku składników chemicznych, ale i również szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia z kuchni.

Środki do czyszczenia piekarników i grilli

Zaschnięty tłuszcz i przypalone resztki jedzenia potrafią być zmorą dla każdego. Długie szorowanie nie zawsze prowadzi do oczekiwanych rezultatów. Dlatego też warto sięgnąć po silnie skoncentrowane środki, które pozwolą w łatwy, szybki i przede wszystkim skuteczny sposób pozbyć się brudu. Niezawodnym środkiem do czyszczenia piekarników, piecyków, palników i grilli jest Sidolux Profi – Płyn do czyszczenia piekarników i grilli. Jeśli jednak poszukujesz środków na wżarty i przypalony tłuszcz, wybierz z tej samej serii odtłuszczacz. Płyn ten perfekcyjnie rozpuści tłuszcz w Twojej kuchni, ale również  nada się do czyszczenia części samochodowych. Piekarnik zazwyczaj jest najbardziej problematyczny do czyszczenia, dlatego warto przeczytać jak i czym wyczyścić piekarnik? Jest to kompleksowy poradnik jak usuwać przypalenia i tłuszcz z piekarnika lub grilla.

Jeśli masz problem z doczyszczeniem uporczywych przypaleń z patelni i garnków, wybierz Sidolux Professional do przypaleń. Dzięki aktywnej formule dociera do przypalonych miejsc w kuchenkach, piecykach, grillach, ale i również bezpiecznie, bez porysowań, bez szorowania doskonale usunie przypalenia z Twoich garnków i patelni.

Środki do czyszczenia lodówek i kuchenek mikrofalowych

Środek do czyszczenia lodówki powinien umożliwić Ci wyczyszczenie lodówki bez konieczności rozmrażania jej. Ponadto zarówno w przypadku czyszczenia lodówek, jak i kuchenek mikrofalowych warto wybrać taki środek, który usunie nieprzyjemne zapachy i pozostawi na długo przyjemną woń. Nie tylko perfekcyjnie usunie brud i pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów, ale również nie pozostawi smug na jej szklanych elementach.