bielizna codziennaW ostatnich latach wraz z zwiększeniem się popularności zakupów przez sklepy internetowe zauważono wzrost popytu na wszelkiego rodzaju bieliznę korygującą tudzież modelującą. Można to interpretować rożnie. Optymiści stwierdzą, że tak pilnie poszukiwana bielizna modelująca świadczy o tym, że ludzie (a w szczególności kobiety) są bardziej świadomi swoich niedostatków i walorów i w ten swoisty sposób chcą to odpowiednio ukryć, tudzież uwydatnić.

Pesymista patrząc na to zjawisko powie, że dlatego majtki wyszczuplające czy też inne części bielizny o charakterze korygującym są tak popularne bo jemy co raz więcej, ruszamy się co raz mniej i przez to nasze sylwetki są całkowicie zaniedbane. Jakikolwiek nie byłby powód tego zainteresowania bielizną modelującą to i tak jej producenci cieszą się i starają się jak najbardziej stanąć na wysokości zadania oferując coraz to ciekawsze modele i wzory. Wiedzą, że grupą docelową są kobiety i to w bardzo różnym wieku, dzięki czemu bielizna modelująca w ich wykonaniu ma jeszcze większe pole do popisu.

Producenci tejże bielizny mają świadomość tego dlaczego panie decydują się na stanik podnoszący biust czy też klasyczne majtki wyszczuplające – chcą się optycznie wyszczuplić, nadać ciału ponętne kształty tym samym poprawiając sobie ogólne samopoczucie, a oni im to przedkładają z radością oferując coraz to ciekawsze promocje i rabaty, z których nie da się nie skorzystać. To wszystko składa się na dość różnorodną ofertę w sklepach tradycyjnych i niesamowicie obszerną w sklepach internetowych.